Velykų zuikutis Kaune 2018 04 02

Vos pasirodžius pirmiesiems šiltos pavasario saulutės spinduliams Velykų zuikutis suskubo ruoštis artėjančiai didžiausiai pavasario šventei – Šventoms Velykoms. Jis rinko įdomiausias žoleles, neįprastų formų lapelius, džiovino svogūnų lukštus ir ruošė alksnio žievę, lydė vašką bei smailino ylą, su kuria kasmet išraižo gražiausius raštus. Geroji Velykų močiutė jam atnešė milžinišką pintinę kiaušinių, kuriuos kartu dažė saulės atokaitoje ir džiaugėsi, jog šiemet šventė bus nuostabi! Viskas taip ir būtų buvę, jei ne baisus nutikimas… Pasirodo, kai Velykų zuikutis jau keliavo pas vaikučius į svečius, su didele meile puošti margučiai išsibarstė po visą Kauną, mat pintinėje buvo atsiradusi skylė. Velykų zuikutis dėl to labai nuliūdo ir atrodo, kad šventės likimas pakibo ant plauko, tačiau galbūt Jūs dar spėsite ją išgelbėti?

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dovanoja kauniečiams bei Kauno svečiams išskirtinę progą sudalyvauti nemokamame šeimų orientavimosi žaidime, kurio metu Jums reikės surasti pasimetusius Velykų zuikučio margučius.

Tai pramoginis-kultūrinis žaidimas, kuris skirtas šeimoms, tačiau puikiai tinka ir draugų kompanijoms, norinčioms pasivaikščioti antrąją Velykų dieną. Žaidimo prizas – turiningai bei linksmai praleistas laikas ir sustiprinta sveikata.

Data: 2018 04 02 (pirmadienis)
Registracijos patvirtinimas: 12:30
Žaidimo instruktažas: 12:50
Startas: 13:00

Žaidimo trukmė: 2 valandos
Žaidimo atstumas: iki 3 km
Judėjimas: pėsčiomis

Renginio startas ir finišas:
Nemuno sala (šalia tinklinio aikštelių), Kaunas

Jums reikės:
– komandos
– patogios ir oro sąlygas atitinkančios aprangos bei avalynės
– rašiklio

Kaina: NEMOKAMA