Klientai ir atsiliepimai

„Man labai patiko, kad orientacinių užduotys buvo kompleksiškos, įdomios ir priverčiančios gerai pasukti galvą. Reikėjo ne tik iššifruoti, apie kokią Vilniaus vietą kalbama ir ją surasti, bet ir dar gerokai pavargti ieškant paslėptos užduoties bei ją sprendžiant. Užtat su komandos narių pagalba ją išsprendus, pasitenkinimas buvo didžiulis :)“ – Jurgita D. (General Financing žaidimo dalyvė)
Buvo smagu pakeisti darbinę aplinką ir pažinti kolegas kitoje šviesoje, praplėsti kūrybinį mąstymą sprendžiant neįprastas užduotis, ir tiesiog gauti kalną teigiamų emocijų. Tai buvo įdomu, azartiška ir smagu. Esame labai patenkinti profesionaliai suteiktomis paslaugomis, puikia organizacija ir patirtomis emocijomis. Drąsiai Jus rekomenduosime visiems, ir mažiems, ir dideliems! – Tatjana Š. („Maxima LT“ žaidimo dalyvė)
„Visos mūsų komandos vardu norime labai padėkoti “Orientacines.lt” kolektyvui už puikiai suorganizuotą žaidimą ir smagiai praleistą penktadienio vakarą. Labai džiaugiamės pasirinkę žaidimą “Įdomiausių Vilniaus mitų ir faktų medžioklė”, kurio dėka sužinojome dar negirdėtų faktų apie Vilnių,  užduotys buvo originalios, įtraukiančios ir įdomios. Žaidimas visiems labai patiko, visą likusį vakarą dalinomės įspūdžiais ir nuotykiais. Visiems labai rekomenduojame!“ – Milda S. (Hewlett-Packard Enterprise)
„Viskas super! Patiko ir musiškiam, ir užsieniečiams! Labai džiaugiuosi, kad pasirinkom orientacines, o ne kokį kitą teambuildingą!“ Pijus M. (UAB Baldai1 direktorius)
„Labai atraktyvi ir naudinga pramoga! Net ir vilniečiai nustebo, kiek daug įdomių dalykų slepia Vilnius, o tokios pramogos naudą kolektyvui geriausiai atspindi vieno kolegos žodžiai: “Aš per visus 10 metų darbo šioje įmonėje tiek daug nebendravau su kolegomis iš kitų skyrių, kiek per šias pora valandų!” :)“ UAB „Asstra-Vilnius“, Agnė B.
„Visos „Shakespeare“ viešbučio komandos vardu norėtume padėkoti už puikiai praleistą laiką. Orientacinės.lt suorganizuotos varžybos idealus būdas komandai suklijuoti!“ Tomas M. (Shakespeare Boutique Hotel​ direktorius)
„Noriu padėkoti už puikias varžybas. Man, mano komandai, o ir visiem buvusiems (kiek jau teko atsiliepimų girdėti) labai patiko!“ – Vaida K. (Ergo Lain žaidimo dalyvė)
„Visa ALL CAPS komanda norėtų padėkoti Algirdui už galimybę panaršyti po LDK istoriją! Buvo be galo įdomu ir linksma! Ačiū ir tariame IKI, nes tai buvo tik pradžia!!! :)“ – Tomas V. (UAB „All caps“)
„Super renginys, tikrai netradicinis ir labai šaunus. Mūsiškiai visą kitą dieną dalinosi įspūdžiais. Visiems labai patiko! Tikrai nuoširdžiai ačiū!“ Indrė P. (Baltic Amadeus)
„Labai ačiū už nuostabią šeštadienio popietę. Visi liko labai patenkinti ir nustebę, kad taip patiko ir tiko tokia neįprasta pramogų šaka. Iš visų girdžiu tik kuo geriauius atsiliepimus. Užduotys buvo labai įdomios, suprantamai aprašytos, sužinojom naujos informacijos apie miesto vietas.“ Ieva M. („Danske Bank A/S“)
„Mes dalyvavome tikrame detektyve! Gaudėme finansinius nusikaltimus vykdžiusį sukčių, visi gavome bylas pagal kurias, rinkome įkalčius įvairiausiose vietose, turėjome susitikti su užsimaskavusiais agentais, kontaktuoti su informatoriais, atrakinėti saugomas spinteles, rinkti pirštų antspaudus ir dar daug visko kito. Buvo išties labai smagu! Ačiū organizatoriams už nuostabų laiką ir puikų team buildingą!“ – Tomas V. (Western Union žaidimo dalyvis)
„Visą gyvenimą gyvenam Vilniuje, galvojom, kad puikiai pažįstam šį miestą ir orientacinis žaidimas po Vilniaus senamiestį bus nuobodus… tačiau supratom, kad dar daug nežinom labai įdomių istorijų apie sostinę. AČIŪ organizatoriui už suteiktą galimybę atrasti ir pajusti Vilniaus senamiestį iš naujo. Užduotys siejosi tarpusavyje, buvo nuoseklios, rimtai apgalvotos ir puikiai suplanuotos. Dėkui.“ Inesa ir Vytautas (UAB Technologiniai valdymo sprendimai)
„Norėtume padėkoti Orientacines.lt kolektyvui už puikiai suorganizuotas varžybas ir už gerą laiką, kurį turėjome! Visos užduotys buvo įdomiai pateiktos ir reikalavo komandinio darbo, kas ypač svarbu per Team Building‘o vakarėlį. Visi darbuotojai liko labai patenkinti, sakome – AČIŪ!“ Laura B. (Superoffice žaidimo dalyvė)
„Norime labai padėkoti Orientacinės.lt kolektyvui už greitai ir sklandžiai suorganizuotą žaidimą, operatyvų reagavimą į aplinkos sąlygas ir rūpinimąsi, kad žaidimo dalyviai neperšlaptų. Smagiai ir aktyviai praleistas laikas, rekomenduotume visiems išbandyti.“ UAB Dizaja
„Ačiū už puikiai organizuotas ir įdomias orientacines varžybas mūsų komandai. Visi įsitraukėme į LDK lobio paieškas, laikas prabėgo akimirksniu, puiki pramoga kolektyvui!“ Daiva G. (UAB „Markučiai“)
„Žaidimas buvo šaunus. Po visų darbų labai smagu  pabūti gamtoje, pajudėti. Toks žaidimas suvieniją ir suartina kolektyvą. Ačiū“ Laura R. (FAS žaidimo dalyvė)
„Visos komandos vardu norime padėkoti už suorganizuotas orientacines varžybas po Vilniaus senamiestį. Organizacinė dalis buvo įgyvendinta puikiai – dalyviai buvo supažindinti su žaidimo taisyklėmis, viskas aiškiai išaiškinta ir nekilo jokių nesklandumų. Renginio vedėjas buvo charizmatiškas ir užduotis pristatė taip, jog nieko nelaukus norėjosi jas pradėti. Užduotys buvo ne iš lengviausių, teko pasukti galvą ir judėti kuo greičiau, kadangi laiko tikrai nebuvo per daug. NFQ People&Culture komanda liko patenkinta renginiu. Dėkojame ir iki kitų susitikimų!” – People&Culture komanda (NFQ Technologies)
„Ačiū už puikiai praleistą laiką. Dar šiandien visi kupini įspūdžių, su šypsena veide, su juoko klegesiu prisimena vakarykščius nuotykius, sėkmes ir „nesekmes“. Smagu, kad žaidimas patiko ne tik jaunimui, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms. Visi buvo apimti azarto, jautėsi komandinis darbas, vieni kitus palaikė, skatino, bendravo, diskutavo. Paklausus ar kolektyvas norėtų ateity dar sudalyvauti orientaciniame žaidime, atsakymas vienareikšmiškas TAIP!“ Kristina R. (Apollo boulingas – Klaipėda) 
„Tai buvo geriausias mūsų įmonės gimtadienio renginys per 17 metų!“  ​– Audrius Pikelis (UAB Dremler direktorius)
„Labai labai patiko žaidimas! Nekantraujame kada vėl galėsime išbandyti save atviruose šių organizatorių žaidimuose!“ – Pavelas N. (Bitės žaidimo dalyvis)
„Renginys mums labai patiko, tikiuosi, dar ne kartą sudalyvausime :)“ – Gediminas J. (Capital Centras)
„Organizatoriai prisitaiko prie konkrečių žmonių poreikių organizuojant žaidimą. Kadangi žaidimas vyko gamtoje, tai buvo puikus poilsis, sprendžiant galvosūkius gamtos apsuptyje. Super!“ – Renatas I. (UAB „Retal Lithuania“)
„Jaunimui labai patiko, įspūdžių pilni. Va tik viresniems buvo sunkiau ir jų emocijos ne tokios. Pats žaidimas tikrai vertas dėmesio, labai įdomus.“  ​Gitana D. (Apollo boulingas – Šiauliai) 
„Visiems tikrai patiko, nes renginys leido interaktyviai susipažinti su Klaipėdos senamiesčiu bei istorija, pasukti galvą bei sutvirtinti komandą. Užduotys buvo įdomios, gal tik kokių pora galima buvo šiek tiek sunkesnių arba su mažiau pagalbos 🙂 Tikrai rekomenduočiau savo draugams :)“ – Andrius P. (AB „SEB bankas“)
„Perskaičius pirmąją užduotį išgaravo visas mano skeptiškumas ir įsijungė azartas. Labai buvo įdomu ir naudinga pamatyti kas yra kas tarp kolegų nedarbinėje aplinkoje“ Dr. K. Prušinskas (UAB Sprana)
„Finastos komanda dėkoja už puikiai praleistą laiką! Buvo ne tik smagus, bet ir daug naujų potyrių suteikiantis žaidimas, kuris davė galimybę susipažinti su dar nematytais ir negirdėtais Vilniaus senamiesčio kampeliais! Išties, tai vienas šauniausių ir linksmiausių komandos vienijimo būdų – drąsiai pakartotume!“ – Aistė P. (Finasta)
Ačiū už smagias orentacines žaidynes Kaune. Mums visiems patiko praleisti laiką kartu – aktyviai, linksmai, azartiškai, įkvepiančiai pagalvoti „kitu kampu“ ir atrasti savo kolegų slaptąsias („kitokias“) charakterio savybes. Nuostabi komandos formavimo priemonė! – Živilė R. („Gerovė“ žaidimo dalyvė)
Ačiū Jums už puikiai suorganizuotą žaidimą. Likome viskuo patenkinti ir su daug įspūdžių 🙂 – Gintarė P. („Westerwijk“ žaidimo dalyvė)
Gi Group komanda sako AČIŪ Jums! Įdomios užduotys, puikiai suplanuotas maršrutas, gerą nuotaiką ir azartą garantuojanti pramoga. Rekomenduojam! – Kristina D. („GiGroup“ žaidimo dalyvė)
Buvo tikrai įdomu, ne per sunku ir ne per lengva. Visi liko patenkinti 🙂 – Lina Š. („Thermofisher“ žaidimo dalyvė)
Norėtumėm Jums padėkoti už puikiai surengtą žaidimą, visi darbuotojai liko tikrai patenkinti ir pirmadienį negalėjusiems dalyvauti kolegoms pasakojo įspūdžius. – Monika P. („SPPA Verslui“ orientacinių varžybų dalyvė)
Puiki pramoga įmonės kolektyvui bei svečiams. Atsiliepimai tik patys geriausi! Dėkojame “Orientacines.lt” už aktyviai bei azartiškai praleistą laiką. Nekantraujame išbandyti kitus Jūsų siūlomus žaidimus. – Giedrė M. („NTG Lithuania“ orientacinių dalyvė)
Visiems labai patiko. Tikrai sužinojome daug naujo apie Vilnių, pamatėme kas galbūt niekad nekrito į akis, žodžiu labai smagiai praleidome laiką, ačiū už organizavimą! Rekomenduosime besidomintiems 🙂 – Edvardas M. („IngStad & co“ orientavimosi žaidimo dalyvis)
Pasakojimai, prisiminimai ir įspūdžiai dar šiandien ryte ofise netyla 🙂 Visi buvo gerai nusiteikę, pramoga patiko. Ačiū Jums 🙂 – Vilma S. („Vičiūnai ir ko“ žaidimo dalyvė)
„Man labai patiko, kad orientacinių užduotys buvo kompleksiškos, įdomios ir priverčiančios gerai pasukti galvą. Reikėjo ne tik iššifruoti, apie kokią Vilniaus vietą kalbama ir ją surasti, bet ir dar gerokai pavargti ieškant paslėptos užduoties bei ją sprendžiant. Užtat su komandos narių pagalba ją išsprendus, pasitenkinimas buvo didžiulis :)“ – Jurgita D. (General Financing žaidimo dalyvė)
Buvo smagu pakeisti darbinę aplinką ir pažinti kolegas kitoje šviesoje, praplėsti kūrybinį mąstymą sprendžiant neįprastas užduotis, ir tiesiog gauti kalną teigiamų emocijų. Tai buvo įdomu, azartiška ir smagu. Esame labai patenkinti profesionaliai suteiktomis paslaugomis, puikia organizacija ir patirtomis emocijomis. Drąsiai Jus rekomenduosime visiems, ir mažiems, ir dideliems! – Tatjana Š. („Maxima LT“ žaidimo dalyvė)
„Visos mūsų komandos vardu norime labai padėkoti „Orientacines.lt“ kolektyvui už puikiai suorganizuotą žaidimą ir smagiai praleistą penktadienio vakarą. Labai džiaugiamės pasirinkę žaidimą “Įdomiausių Vilniaus mitų ir faktų medžioklė”, kurio dėka sužinojome dar negirdėtų faktų apie Vilnių,  užduotys buvo originalios, įtraukiančios ir įdomios. Žaidimas visiems labai patiko, visą likusį vakarą dalinomės įspūdžiais ir nuotykiais. Visiems labai rekomenduojame!“ – Milda S. (Hewlett-Packard Enterprise)