Klientai ir atsiliepimai

„Į Orientacinės LT kreipėmės su prašymu suorganizuoti įmonės gimtadienio šventę. Algirdas pasistengė su kaupu: bendravo profesionaliai ir greitai atsiliepė, atsižvelgė į visus pageidavimus ir rekomendavo geriausią sprendimą. Mes pasirinkome orientacines varžybas automobiliais mieste, laikas prabėgo akimirksniu, trasa buvo puikiai parinkta, tad neteko stovėti kamščiuose. Varžybos pranoko visus lūkesčius, kolektyvas liko labai patenkintas. 🙂 Ačiū ir sėkmės!“ – Evelina Č. (UAB Optomenas žaidimo dalyvė)
„Ačiū už puikiai suorganizuotas orientacines žaidynes! Užduotys įvairios, įdomios bei smagios. Rekomenduojame išbandyti visiems! Nuobodžiauti tikrai neteks :)“ – Birutė M. (Scorify žaidimo dalyvė)
„Labai įdomūs ir įtraukiantys quest’ai buvo, tikras iššūkis juos spręsti! Žaidimo organizatorių prisitaikymas prie poreikių ir lankstumas ypač maloniai nustebino. Nuo visų didelis AČIŪ!“ – Germantas D. (Pressco žaidimo dalyvis)
„Esame dalyvavę keliose orientacinėse, bet šios buvo įdomiausios. Labai patiko užduočių įvairovė, jos nebuvo labai sunkios, buvo įdomios. Užduotys susijusios su muzika filmais, įvairiomis šifruotėmis, chemija, kūrybiškumu, kitų tautų kultūromis, reikėjo spręsti rebusus, naudotis racija. Patiko, kad organizatoriai specialiai kai kurioms užduotims buvo paruošę (sukonstravę) minimalius elektronikos prietaisiukus. Užduotys įvairios, bet kelių žmonių komandai tikrai išsprendžiamos. Buvo pagalbinės priemonės, todėl naudotis google pagalba nelabai reikia, bet prireikus informacija padedanti išspręsti užduotis yra lengvai randama. Parengtas labai gražus senovinio stiliaus lobio paieškos žemėlapis ir vaizdingi punktų / užduočių aprašymai. Buvo labai smagu todėl žaidimo laikas prabėgo greitai. Vaikams (11m ir 14m) užduotys patiko ir jau jie galėjo įsitraukti ne tik į užduočių vietos radimą, bet ir į užduočių sprendimą. Gražios dienos ir sėkmės ateityje :)“ – Gintarė B. (Definra žaidimo dalyvė)
„Žaidimas tikrai visiems patiko ir įspūdžiais dar dalinomės vakaro metu. Žaidimo trukmė buvo labai optimali, užduotys įdomios, žodžiu, viskas super! “ – Lina Š. (Arevita žaidimo dalyvė)
„Man labai patiko, kad orientacinių užduotys buvo kompleksiškos, įdomios ir priverčiančios gerai pasukti galvą. Reikėjo ne tik iššifruoti, apie kokią Vilniaus vietą kalbama ir ją surasti, bet ir dar gerokai pavargti ieškant paslėptos užduoties bei ją sprendžiant. Užtat su komandos narių pagalba ją išsprendus, pasitenkinimas buvo didžiulis :)“ – Jurgita D. (General Financing žaidimo dalyvė)
„Orientavimosi žaidimas buvo geriausia kas galėjo nutikti Locatory.com įmonės vasaros renginyje. Organizavimas nuo pat pirmų dienų vyko labai sklandžiai, su Algirdu bendravome tiek telefonu tiek laiškais, labai smagu, kad buvo noras išsiaiškinti įmonės darbuotojų pajėgumus ir poreikius, buvo atsižvelgta į kiekvieną asmenį ir pati programa tikrai tikslingai sudėliota. Labai džiaugiamės, kad Algirdas žaidimą vedė anglų kalba, mūsų tarptautinis kolektyvas viską puikiai suprato, be to ir visos užduotys buvo parengtos angliškai, kas tikrai buvo labai idealu mums. Visos orientacinės prabėgo labai smagiai ir su nuotaika, su vis naujais iššūkiais ir staigmenomis, tikrai puikiai suorganizuotas žaidimas, be galo įdomios ir gan sudėtingos užduotys buvo sugalvotos, teko gerokai pasukti galvą. Visiems norintiems suburti tvirtas darbuotojų komandas, atitrūkti nuo darbinių problemų bei pasidaryti šauniausią ,,team biuldingą,, tikrai labai rekomenduojame pasirinkti Orientacinės.lt komandą, kurie yra tikri savo srities profesionalai!“ – Silvija M. (Locatory.com žaidimo dalyvė)
„Visos mūsų komandos vardu norime labai padėkoti “Orientacines.lt” kolektyvui už puikiai suorganizuotą žaidimą ir smagiai praleistą penktadienio vakarą. Labai džiaugiamės pasirinkę žaidimą “Įdomiausių Vilniaus mitų ir faktų medžioklė”, kurio dėka sužinojome dar negirdėtų faktų apie Vilnių,  užduotys buvo originalios, įtraukiančios ir įdomios. Žaidimas visiems labai patiko, visą likusį vakarą dalinomės įspūdžiais ir nuotykiais. Visiems labai rekomenduojame!“ – Milda S. (Hewlett-Packard Enterprise)
„Viskas super! Patiko ir musiškiam, ir užsieniečiams! Labai džiaugiuosi, kad pasirinkom orientacines, o ne kokį kitą teambuildingą!“ Pijus M. (UAB Baldai1 direktorius)
„Labai atraktyvi ir naudinga pramoga! Net ir vilniečiai nustebo, kiek daug įdomių dalykų slepia Vilnius, o tokios pramogos naudą kolektyvui geriausiai atspindi vieno kolegos žodžiai: “Aš per visus 10 metų darbo šioje įmonėje tiek daug nebendravau su kolegomis iš kitų skyrių, kiek per šias pora valandų!” :)“ UAB „Asstra-Vilnius“, Agnė B.
„Visos „Shakespeare“ viešbučio komandos vardu norėtume padėkoti už puikiai praleistą laiką. Orientacinės.lt suorganizuotos varžybos idealus būdas komandai suklijuoti!“ Tomas M. (Shakespeare Boutique Hotel​ direktorius)
„Noriu padėkoti už puikias varžybas. Man, mano komandai, o ir visiem buvusiems (kiek jau teko atsiliepimų girdėti) labai patiko!“ – Vaida K. (Ergo Lain žaidimo dalyvė)
„Visa ALL CAPS komanda norėtų padėkoti Algirdui už galimybę panaršyti po LDK istoriją! Buvo be galo įdomu ir linksma! Ačiū ir tariame IKI, nes tai buvo tik pradžia!!! :)“ – Tomas V. (UAB „All caps“)
„Super renginys, tikrai netradicinis ir labai šaunus. Mūsiškiai visą kitą dieną dalinosi įspūdžiais. Visiems labai patiko! Tikrai nuoširdžiai ačiū!“ Indrė P. (Baltic Amadeus)
„Labai ačiū už nuostabią šeštadienio popietę. Visi liko labai patenkinti ir nustebę, kad taip patiko ir tiko tokia neįprasta pramogų šaka. Iš visų girdžiu tik kuo geriauius atsiliepimus. Užduotys buvo labai įdomios, suprantamai aprašytos, sužinojom naujos informacijos apie miesto vietas.“ Ieva M. („Danske Bank A/S“)
„Mes dalyvavome tikrame detektyve! Gaudėme finansinius nusikaltimus vykdžiusį sukčių, visi gavome bylas pagal kurias, rinkome įkalčius įvairiausiose vietose, turėjome susitikti su užsimaskavusiais agentais, kontaktuoti su informatoriais, atrakinėti saugomas spinteles, rinkti pirštų antspaudus ir dar daug visko kito. Buvo išties labai smagu! Ačiū organizatoriams už nuostabų laiką ir puikų team buildingą!“ – Tomas V. (Western Union žaidimo dalyvis)
„Visą gyvenimą gyvenam Vilniuje, galvojom, kad puikiai pažįstam šį miestą ir orientacinis žaidimas po Vilniaus senamiestį bus nuobodus… tačiau supratom, kad dar daug nežinom labai įdomių istorijų apie sostinę. AČIŪ organizatoriui už suteiktą galimybę atrasti ir pajusti Vilniaus senamiestį iš naujo. Užduotys siejosi tarpusavyje, buvo nuoseklios, rimtai apgalvotos ir puikiai suplanuotos. Dėkui.“ Inesa ir Vytautas (UAB Technologiniai valdymo sprendimai)
„Norėtume padėkoti Orientacines.lt kolektyvui už puikiai suorganizuotas varžybas ir už gerą laiką, kurį turėjome! Visos užduotys buvo įdomiai pateiktos ir reikalavo komandinio darbo, kas ypač svarbu per Team Building‘o vakarėlį. Visi darbuotojai liko labai patenkinti, sakome – AČIŪ!“ Laura B. (Superoffice žaidimo dalyvė)
„Norime labai padėkoti Orientacinės.lt kolektyvui už greitai ir sklandžiai suorganizuotą žaidimą, operatyvų reagavimą į aplinkos sąlygas ir rūpinimąsi, kad žaidimo dalyviai neperšlaptų. Smagiai ir aktyviai praleistas laikas, rekomenduotume visiems išbandyti.“ UAB Dizaja
„Ačiū už puikiai organizuotas ir įdomias orientacines varžybas mūsų komandai. Visi įsitraukėme į LDK lobio paieškas, laikas prabėgo akimirksniu, puiki pramoga kolektyvui!“ Daiva G. (UAB „Markučiai“)
„Žaidimas buvo šaunus. Po visų darbų labai smagu  pabūti gamtoje, pajudėti. Toks žaidimas suvieniją ir suartina kolektyvą. Ačiū“ Laura R. (FAS žaidimo dalyvė)
„Visos komandos vardu norime padėkoti už suorganizuotas orientacines varžybas po Vilniaus senamiestį. Organizacinė dalis buvo įgyvendinta puikiai – dalyviai buvo supažindinti su žaidimo taisyklėmis, viskas aiškiai išaiškinta ir nekilo jokių nesklandumų. Renginio vedėjas buvo charizmatiškas ir užduotis pristatė taip, jog nieko nelaukus norėjosi jas pradėti. Užduotys buvo ne iš lengviausių, teko pasukti galvą ir judėti kuo greičiau, kadangi laiko tikrai nebuvo per daug. NFQ People&Culture komanda liko patenkinta renginiu. Dėkojame ir iki kitų susitikimų!” – People&Culture komanda (NFQ Technologies)
„Ačiū už puikiai praleistą laiką. Dar šiandien visi kupini įspūdžių, su šypsena veide, su juoko klegesiu prisimena vakarykščius nuotykius, sėkmes ir „nesekmes“. Smagu, kad žaidimas patiko ne tik jaunimui, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms. Visi buvo apimti azarto, jautėsi komandinis darbas, vieni kitus palaikė, skatino, bendravo, diskutavo. Paklausus ar kolektyvas norėtų ateity dar sudalyvauti orientaciniame žaidime, atsakymas vienareikšmiškas TAIP!“ Kristina R. (Apollo boulingas – Klaipėda) 
„Tai buvo geriausias mūsų įmonės gimtadienio renginys per 17 metų!“  ​– Audrius Pikelis (UAB Dremler direktorius)
„Labai labai patiko žaidimas! Nekantraujame kada vėl galėsime išbandyti save atviruose šių organizatorių žaidimuose!“ – Pavelas N. (Bitės žaidimo dalyvis)
„Renginys mums labai patiko, tikiuosi, dar ne kartą sudalyvausime :)“ – Gediminas J. (Capital Centras)
„Organizatoriai prisitaiko prie konkrečių žmonių poreikių organizuojant žaidimą. Kadangi žaidimas vyko gamtoje, tai buvo puikus poilsis, sprendžiant galvosūkius gamtos apsuptyje. Super!“ – Renatas I. (UAB „Retal Lithuania“)
„Jaunimui labai patiko, įspūdžių pilni. Va tik viresniems buvo sunkiau ir jų emocijos ne tokios. Pats žaidimas tikrai vertas dėmesio, labai įdomus.“  ​Gitana D. (Apollo boulingas – Šiauliai) 
„Visiems tikrai patiko, nes renginys leido interaktyviai susipažinti su Klaipėdos senamiesčiu bei istorija, pasukti galvą bei sutvirtinti komandą. Užduotys buvo įdomios, gal tik kokių pora galima buvo šiek tiek sunkesnių arba su mažiau pagalbos 🙂 Tikrai rekomenduočiau savo draugams :)“ – Andrius P. (AB „SEB bankas“)
„Perskaičius pirmąją užduotį išgaravo visas mano skeptiškumas ir įsijungė azartas. Labai buvo įdomu ir naudinga pamatyti kas yra kas tarp kolegų nedarbinėje aplinkoje“ Dr. K. Prušinskas (UAB Sprana)
„Finastos komanda dėkoja už puikiai praleistą laiką! Buvo ne tik smagus, bet ir daug naujų potyrių suteikiantis žaidimas, kuris davė galimybę susipažinti su dar nematytais ir negirdėtais Vilniaus senamiesčio kampeliais! Išties, tai vienas šauniausių ir linksmiausių komandos vienijimo būdų – drąsiai pakartotume!“ – Aistė P. (Finasta)
Ačiū už smagias orentacines žaidynes Kaune. Mums visiems patiko praleisti laiką kartu – aktyviai, linksmai, azartiškai, įkvepiančiai pagalvoti „kitu kampu“ ir atrasti savo kolegų slaptąsias („kitokias“) charakterio savybes. Nuostabi komandos formavimo priemonė! – Živilė R. („Gerovė“ žaidimo dalyvė)
Ačiū Jums už puikiai suorganizuotą žaidimą. Likome viskuo patenkinti ir su daug įspūdžių 🙂 – Gintarė P. („Westerwijk“ žaidimo dalyvė)
Gi Group komanda sako AČIŪ Jums! Įdomios užduotys, puikiai suplanuotas maršrutas, gerą nuotaiką ir azartą garantuojanti pramoga. Rekomenduojam! – Kristina D. („GiGroup“ žaidimo dalyvė)
Buvo tikrai įdomu, ne per sunku ir ne per lengva. Visi liko patenkinti 🙂 – Lina Š. („Thermofisher“ žaidimo dalyvė)
Norėtumėm Jums padėkoti už puikiai surengtą žaidimą, visi darbuotojai liko tikrai patenkinti ir pirmadienį negalėjusiems dalyvauti kolegoms pasakojo įspūdžius. – Monika P. („SPPA Verslui“ orientacinių varžybų dalyvė)
Puiki pramoga įmonės kolektyvui bei svečiams. Atsiliepimai tik patys geriausi! Dėkojame “Orientacines.lt” už aktyviai bei azartiškai praleistą laiką. Nekantraujame išbandyti kitus Jūsų siūlomus žaidimus. – Giedrė M. („NTG Lithuania“ orientacinių dalyvė)
Visiems labai patiko. Tikrai sužinojome daug naujo apie Vilnių, pamatėme kas galbūt niekad nekrito į akis, žodžiu labai smagiai praleidome laiką, ačiū už organizavimą! Rekomenduosime besidomintiems 🙂 – Edvardas M. („IngStad & co“ orientavimosi žaidimo dalyvis)
Pasakojimai, prisiminimai ir įspūdžiai dar šiandien ryte ofise netyla 🙂 Visi buvo gerai nusiteikę, pramoga patiko. Ačiū Jums 🙂 – Vilma S. („Vičiūnai ir ko“ žaidimo dalyvė)
„Man labai patiko, kad orientacinių užduotys buvo kompleksiškos, įdomios ir priverčiančios gerai pasukti galvą. Reikėjo ne tik iššifruoti, apie kokią Vilniaus vietą kalbama ir ją surasti, bet ir dar gerokai pavargti ieškant paslėptos užduoties bei ją sprendžiant. Užtat su komandos narių pagalba ją išsprendus, pasitenkinimas buvo didžiulis :)“ – Jurgita D. (General Financing žaidimo dalyvė)
„Buvo malonu bendradarbiauti! Ačiū už puikų organizavimą bei gerą laiką komandoms!“ – Greta Š. (Bennet Distributors žaidimo dalyvė)
„Visos mūsų komandos vardu norime labai padėkoti „Orientacines.lt“ kolektyvui už puikiai suorganizuotą žaidimą ir smagiai praleistą penktadienio vakarą. Labai džiaugiamės pasirinkę žaidimą “Įdomiausių Vilniaus mitų ir faktų medžioklė”, kurio dėka sužinojome dar negirdėtų faktų apie Vilnių,  užduotys buvo originalios, įtraukiančios ir įdomios. Žaidimas visiems labai patiko, visą likusį vakarą dalinomės įspūdžiais ir nuotykiais. Visiems labai rekomenduojame!“ – Milda S. (Hewlett-Packard Enterprise)
„Labai ačiū Algirdui už smagias valandas, praleistas laužant galvas, miklinant kojas, dirbant komandoje, varžantis su kolegomis, pažindinantis su ofiso aplinka. Padėjo atitrūkti nuo darbų ir geriau pažinti kolegas už kabinetų sienų!“ – Justė A. (Revolut žaidimo dalyvė)
„Orientacinis žaidimai patiko, teko pasukti smegenis ir šiek tiek pamiklinti kojas :)“ – Anželika K. (ZETA Law žaidimo dalyvė)
„Buvo smagu pakeisti darbinę aplinką ir pažinti kolegas kitoje šviesoje, praplėsti kūrybinį mąstymą sprendžiant neįprastas užduotis, ir tiesiog gauti kalną teigiamų emocijų. Tai buvo įdomu, azartiška ir smagu. Esame labai patenkinti profesionaliai suteiktomis paslaugomis, puikia organizacija ir patirtomis emocijomis. Drąsiai Jus rekomenduosime visiems, ir mažiems, ir dideliems!“ – Tatjana Š. (Maxima LT žaidimo dalyvė)
„Viskas patiko, sklandžiai suorganizuota, tikslus instruktažas bei nuorodos, oras pasitaikė pasakiškas, užduotys įdomios ir nestandartinės, parkas irgi kiek teko einant ir sprendžiant užduotys matyti – puikus!“ – Aleksandra B. (Sagauta žaidimo dalyvė)
„Norime padėkoti už puikiai suorganizuotą orientacinį žaidimą, kuris buvo suplanuotas atsižvelgiant į mūsų pateiktus pageidavimus. Žaidimas buvo įdomus, įtraukiantis ir 2,5 val. šaltame ore prabėgo smagiai ir aktyviai. Rekomenduojame visiems! Ačiū sako AirGuru komanda!“ – Aušra D. (AirGuru žaidimo dalyvė)
„Būtent šito mums ir reikėjo – pramogos, kuri leistų pamankštinti ir kojas, ir smegenis, ir rezultate visi jaustųsi pailsėję. Žaidimas pritaikytas visiems, net ir kolegoms, su suvaržyta judėjimo laisve (mažais vaikais). Tad lūkesčiai pateisinti, galime rekomenduoti!“ – Lukas L. (iTree Lietuva žaidimo dalyvis)
„Ačiū Jums už šaunų laiką ir puikų organizavimą!“ – Alicija V. (Advantus žaidimo dalyvė)
„Šauni pramoga kolektyvui. Išbandėme save, sužinojome ir pamatėme daug įdomybių. Smagu, kad varžybų maršrutas buvo priderintas prie mūsų dienotvarkės ir poreikių. Rekomenduoju ir įmonės vakarėliams, ir draugų kompanijoms. Azartas, gera nuotaika ir naudingos bei įdomios žinios garantuotos! “ – Ernesta V. (Noviti Finance žaidimo dalyvė)
„Puiki nuotaika tvyrojo ore! Visi buvo susidomėję ir įtraukti į orientacines žaidynes. iBus Media kolektyvas dėkoja už turiningai ir smagiai praleistą laiką Jūsų dėka!“ – Laura C. (iBus media žaidimo dalyvė)
„Ačiū labai Jums už renginio dalį ir potyrius. Kolegoms tikrai patiko orientacinės ir po šventės darytoje apklausoje jos įvertintos aukščiausiu balu!“ – Daiva T. (BIOK laboratorija žaidimo dalyvė)
„Visos komandos vardu norime padėkoti už puikų laiką ir žaidimą! Net ir labiausiai skeptiškai nusiteikę, dalinosi puikiomis emocijomis :)“ – Gabija M. (Tamro žaidimo dalyvė)
„Nors oras mūsų kolektyvo nepagailėjo, tačiau nors ir šlapi, šiek tiek pavargę, bet pakyliom nuotaikom, šiek tiek patobulėję, taip pat daugiau sužinoję apie vilniaus senamiestį, artimiau sužinoję apie kolegų gebėjimus, likome visiškai patenkinti organizavimu. Ačiū už nuostabų laiką!“ – Sigita N. (Minitrans žaidimo dalyvė)
„Surengė šaunias orientacines varžybas įmonei – dalyvavo apie 60 žmonių, veiksmas vyko Vilniuje. Kolegos liko patenkinti užduotimis, tiko visiems ir norėjusiems intesyviau pasivaržyti, ir tiems, kas labai dažnai tokio pobūdžio varžybose nedalyvauja. Ačiū už malonų bendravimą ir gerai praleistą laiką :)“ – Kornelija B. (Ernst & Young žaidimo dalyvė)
„Visos „IBS Lithuania“ kompanijos vardu norėtume padėkoti už nepriekaištingai suorganizuotas orientacines varžybas. Mūsų komanda puikiai praleido laiką ir patyrė neišdildomų įspūdžių!“ – Rūta D. (IBS Lithuania žaidimo dalyvė)
„Ačiū už sklandžiai suorganizuotą ir labai smagią pramogą komandos formavimo popietei. Likome patenkinti, pažinę komandos narius neįprastose situacijose ir gerai prasijudinę.“ – Greta R. (Wint žaidimo dalyvė)
„Likome išties labai patenkinti pačiu žaidimu ir Jumis kaip vedėju. Viskas buvo įdomu, nuotaikinga ir prasminga, dabar žinosime daugiau apie Vilnių ir ekskursijas galėsime vesti ir savo draugams :)“ – Evelina K. (Kantar žaidimo dalyvė)
„Ačiū tau už įdomiai paruoštas užduotis bei parinktas vietas, tikrai galiu teigti, kad dauguma mūsų kolektyvo narių jas aplankė pirmą kartą :)“ – Rūta Č. (Tagrus žaidimo dalyvė)
„Smagiai praleidome laiką. Kolegų atsiliepimai patys nuostabiausi. 10 iš 10. Buvo įdomu ir azartiška.“ – Ilona B. (Magnum Iter žaidimo dalyvė)
„Tik geriausi atsiliepimai!!! Kolektyvas dėkoja už puikiai praleistą laiką.“ – Linėja transport
„Puikiai praleistas laikas, kartu su kolegomis, orientacinės Pavilnių regioniniam parke labai tiko mūsų komandai, teko pasukti galvas, išmėginti kolegas įvairiose situacijose. Labai ačiū dar kartą. Rekomenduoju 100proc.! Sėkmės!“ – Viktorija A. (Swedbank žaidimo dalyvė)
„Šį kartą ne dalyvio, tačiau renginio organizatoriaus pusėje – puikus, greitas, efektyvus bendradarbiavimas 🙂 Dalyviai labai patenkinti, tad iki kitų kartų! :)“ – Aistė M. (Ernst & Young)
„Nuostabiai praleistas laikas sprendžiant mitines mįsles apie paslaptingas Vilniaus senamiesčio vietas! Puikiai suplanuotas žaidimas ir su gera nuotaika! Vienas iš geriausių būdų praleisti komandos team-buildą, rekomenduoju!“ – Veslava B. (Alna Sotfware žaidimo dalyvė)