Vokiškojo Vilniaus istorijos
2020 08 14-16

Kur galima aplankyti aukščiausią pasaulyje bažnyčią? O kur yra miestas, kuriame yra daugiau tiltų nei Venecijoje, Londone ir Amsterdame kartu sudėjus? Taip, Vokietijoje! Beje, Vokietija yra arčiau, nei jums atrodo. Vilniuje taip pat galima rasti vokiškos kultūros pėdsakus, klausytis visame pasaulyje žinomų Bacho, Hendelio, Bethoveno, Mendelsono, Štrauso kūrinių ar gardžiuotis įvairiausių skonių dešrelėmis ir alumi, tik reikia tinkamai nusiteikti ir gerai įsijausti.

Jei mėgstate spręsti mįsles ir esate pasirengę patikrinti savo žinias – metas burti komandą ir dalyvauti orientavimosi žaidime. Gaukite užduotis ir įsitraukite į smagiausias lenktynes.

Sužinokite naujų istorijų apie vokiškąjį Vilnių ir aktyviai praleiskite šaunų savaitgalį. Bus smagu, nesvarbu, ar žaisite vienas, ar su komanda.

Amerikietiška svajonė Vilniuje
2020 07 3-5

Kur galima sutikti laukinių vakarų kaubojus? O kur galima įsijausti į hipių kultūrą? Taip, Jungtinėse Amerikos Valstijose! Beje, Amerika yra arčiau, nei jums atrodo. Vilniuje taip pat galima siekti amerikietiškos svajonės, pasijusti tarytum Holivudo filme ar pasigrožėti įspūdingiausiais gamtos objektais, tik reikia tinkamai nusiteikti ir gerai įsijausti.

Jei mėgstate spręsti mįsles ir esate pasirengę patikrinti savo žinias – metas burti komandą ir dalyvauti orientavimosi žaidime. Gaukite užduotis ir įsitraukite į smagiausias lenktynes.

Sužinokite naujų istorijų apie amerikietiškąjį Vilnių ir aktyviai praleiskite šaunų savaitgalį. Bus smagu, nesvarbu, ar žaisite vienas, ar su komanda.

• Žaidimo datos – liepos 3-5 d. (penktadienis-sekmadienis)
• Žaidimo startas – Vilniaus turizmo informacijos centras, Pilies g. 2, Vilnius
• Laikas  – startuoti galite Jums patogiu laiku, kai dirba informacijos centras
• Žaidimo trukmė – žaisti galite tiek laiko, kiek tik norite, tačiau ne ilgiau nei iki sekmadienio vidurnakčio
• Judėjimas – pėsčiomis
• Kaina – NEMOKAMA

NAUJIENOS FACEBOOK’E

ŽAIDIMŲ VIDEO GALERIJA