Indijos Vilniuje beieškant
2020 06 19-21

Kur rasite dramblių? O kur gyvena šventosios karvės? Taip, Indijoje! Beje, Indija yra arčiau, nei jums atrodo. Vilniaus gatvėse taip pat sutiksite ir dramblių, ir karvių, išvysite daugybę kitų įdomybių. Tik reikės pasiruošti ir nusiteikti jas pamatyti.

Jei mėgstate spręsti mįsles ir esate pasirengę patikrinti savo žinias – metas burti komandą ir dalyvauti orientaciniame žaidime. Gaukite užduotis ir įsitraukite į smagiausias lenktynes.

Sužinokite naujų istorijų apie indiškąjį Vilnių ir aktyviai praleiskite šaunų savaitgalį. Bus smagu, nesvarbu, ar žaisite vienas, ar su komanda.

Užduotis gausite atvykę į Vilniaus turizmo informacijos centrą, esantį Pilies g. 2.

Amerikietiška svajonė Vilniuje
2020 07 3-5

Kur galima sutikti laukinių vakarų kaubojus? O kur galima įsijausti į hipių kultūrą? Taip, Jungtinėse Amerikos Valstijose! Beje, Amerika yra arčiau, nei jums atrodo. Vilniuje taip pat galima siekti amerikietiškos svajonės, pasijusti tarytum Holivudo filme ar pasigrožėti įspūdingiausiais gamtos objektais, tik reikia tinkamai nusiteikti ir gerai įsijausti.

Jei mėgstate spręsti mįsles ir esate pasirengę patikrinti savo žinias – metas burti komandą ir dalyvauti orientavimosi žaidime. Gaukite užduotis ir įsitraukite į smagiausias lenktynes.

Sužinokite naujų istorijų apie amerikietiškąjį Vilnių ir aktyviai praleiskite šaunų savaitgalį. Bus smagu, nesvarbu, ar žaisite vienas, ar su komanda.

• Žaidimo datos – liepos 3-5 d. (penktadienis-sekmadienis)
• Žaidimo startas – Vilniaus turizmo informacijos centras, Pilies g. 2, Vilnius
• Laikas  – startuoti galite Jums patogiu laiku, kai dirba informacijos centras
• Žaidimo trukmė – žaisti galite tiek laiko, kiek tik norite, tačiau ne ilgiau nei iki sekmadienio vidurnakčio
• Judėjimas – pėsčiomis
• Kaina – NEMOKAMA

NAUJIENOS FACEBOOK’E

ŽAIDIMŲ VIDEO GALERIJA