Trumpai apie formatą

Orientacinės mieste pėsčiomis

Tai pats populiariausias žaidimų variantas, kurį rekomenduojame pasirinkti, jei norite su kolegomis ar draugais aktyviai, smagiai ir intelektualiai praleisti nuo 2 iki 4 valandų narpliojant interaktyvias užduotis ir atskleidžiant Jūsų miesto paslaptis!

Žaidimai vyksta Jūsų pasirinktame mieste Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Švedijoje ar kitame pasaulio pakraštyje! Žaidimo metu reikia surasti mažai kam žinomomis istorijomis aprašytas vietas ir išspręsti ten paslėptus galvosūkius.

Žemiau pateikiame trumpus žaidimų aprašymus Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, o taip pat Vilniuje vykstančių žaidimų temų išsamesnę informaciją. Jeigu pritrūkote pramogų Druskininkuose, Birštone, Palangoje ar Anykščiuose, mes būtinai atskubėsime Jums į pagalbą!

Vilniaus žaidimų temos

„Įdomiausių Vilniaus mitų ir faktų medžioklė“ yra absoliučiai populiariausia tematika Vilniaus mieste ir ji turi net kelias serijas! Tai reiškia, kad pasirinkę šią temą, galėsite ją rinkti ir ateityje, bet gausite naujas istorijas, naujas užduotis, naujus išbandymus. Mes visuomet su didžiuliu malonumu imamės naujų ir klientui aktualių formatų įgyvendinimo. Siūlome ir individualizuotus bei Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius žaidimus, kurie gali vykti tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Norėdami sužinoti kiek kainuotų įgyvendinti Jūsų idėją, susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu.

Įdomiausių Vilniaus mitų medžioklė

Įdomiausių Vilniaus mitų medžioklė

Įdomiausių Vilniaus mitų ir faktų medžioklės metu Jūs pasinersite į nepaprastą nuotykį, kurio metu išsiaiškinsite kas tiesa, o kas tik legenda. Šios istorijos yra itin intriguojančios bei galėtų pritraukti viso pasaulio dėmesį, tačiau gal specialiai, o gal ir atsitiktinai tik nedaug kas apie jas žino…

Senasis Vilniaus detektyvas

Senasis Vilniaus detektyvas

Detektyvinio tyrimo metu teks išsiaiškinti, kur lankėsi nusikaltėlis, aplankyti šias vietas bei surinkti įkalčius, kuriais remdamiesi, galėsite nustatyti, kas iš tikrųjų įvykdė nusikaltimą. Viskas skamba paprastai, kol nesusiduriate, su galvosūkiais, koduotėmis bei atsargiais informatoriais.

Foto žaidimas: „Vilniaus paslaptys“

Foto žaidimas: „Vilniaus paslaptys“

Jūs esate geriausia pasaulyje foto reporterių komanda, kuriai jau daugybę metų nėra neįveikiamų iššūkių, tačiau vos gavus laišką iš Vilniaus, per nugarą nubėgo malonus šiurpulys. Panašu, jog šį kartą teks kaip reikiant padirbėti surandant nuotraukose matomus objektus ir juos įamžinant kitaip!

Žaidimai kituose miestuose

Kaunas

Žaidimų Kaune metu dalyviai aplanko pačias įdomiausias ir labiausiai intriguojančias laikinosios sostinės vietas. Orientacinių metu dalyviai ieško legendomis ir mitais apipintų vietų, istorijoje pasižymėjusių asmenų ir sprendžia pačias įvairiausias užduotis bei bando išgauti reikiamus atsakymus. Orientacinės varžybos Kaune tinka tiek jaunesniems, tiek viresniems, nes nugalėtojais tampa ne greičiausi, o gudriausi!

Klaipėda

Memelis visuomet išsiskyrė iš visos Lietuvos paveikslo savo unikaliu jaukumu ir paslaptingumu, jame daugybė mistiškų vietų, kurias tiesiog privaloma atrasti. Uostamesčio senamiestis kupinas įdomiausių faktų bei legendų, su kuriomis siūlome susipažinti dalyvaujant orientacinėse varžybose Klaipėdoje. Dalyviams reikia rasti bei išspręsti paslėptas užduotis, kurias saugo įvairūs gyvūnai, vaiduokliai ir kitos mistiškos būtybės.

Šiauliai

Saulės miestas turi gausybę retam šiauliečiui girdėtų pasakojimų apie mistiškąją miesto istoriją. Tuo pačiu Šiauliai dar ir dabar laikomi pramonės ir inovacijų sostine bei išgarsėjo visame pasaulyje dėl tam tikrų meninių instaliacijų. Kviečiame pasinerti į įdomiausių faktų medžioklę ir susipažinti su kitokiu Šiaulių miestu. Orientacinių dalyviai turi išsiaiškinti kur yra paslėpti galvosūkiai, o juos suradę, išspręsti įdomias ir azartiškas užduotis.

Kelios akimirkos iš praėjusių žaidimų

Sudomino orientavimosi žaidimai ir nepamirštami nuotykiai?

Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų idėjas jau dabar!