Trumpai apie formatą

Orientacinės su automobiliais

Orientaciniai žaidimai automobiliais yra tinkama pramoga visiems metų laikams ir jų metu yra galimybė aplankyti įdomiausius, paslaptingiausius, gražiausius kampelius pasirinktoje teritorijoje. Dažniausiai žaidimai vyksta mieste ir aplink jį, tačiau neretai žaidimų geografija išsiplečia iki Panemunės, Aukštaitijos nacionalinio parko ar net Lenkijos!

Žaidimai automobiliais gali trukti vos kelias valandas, o gali ir visą dieną ar savaitgalį. Tiek žaidimo teritorija, tiek trukmė ir sudėtingumas yra derinami individualiai. Komandoms reikia surasti bei išspręsti mūsų parengtus galvosūkius ar perprasti kaip panaudoti mūsų specialiai sukurtus prietaisus, kurie atsakymus išduoda tik tinkamai panaudojus tam tikras priemones (pvz. žiebtuvėlį, magnetuką ar net bulvės!).

Pagrindiniai žaidimų tipai

Nors populiariausi žaidimų tipai yra išvardinti bei aprašyti žemiau, tačiau mes visuomet su didžiuliu malonumu imamės naujų ir klientui aktualių formatų įgyvendinimo. Mes siūlome individualizuotus ir Jūsų poreikius atitinkančius žaidimus, kurie gali vykti tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Norėdami sužinoti kiek kainuotų įgyvendinti Jūsų idėją, susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu.

Iš taško A į tašką B

Iš taško A į tašką B

Tai žaidimas, kurio metu komandos lankydamos įdomius objektus keliauja iš renginio pradžios taško į finišo vietą. Pavyzdžiui žaidimas prasidėjo Vilniuje, o finišas numatytas sodyboje prie Anykščių.

Žaidimas mieste

Žaidimas mieste

Tai žaidimas, kurio metu komandos lanko įdomius objektus pasirinktame mieste, ieško joms paruoštų galvosūkių ir atlieka linksmas foto užduotis. Žaidimas prasideda bei baigiasi tame pačiame mieste.

ENCOUNTER žaidimas

ENCOUNTER žaidimas

Tai žaidimas, kurio užduotys pateikiamos internetinėje sistemoje ENCOUNTER, o jo išskirtinumas yra sukti galvosūkiai, dažnai apleisti ar kitaip įdomūs objektai ir viską apibendrinantis scenarijus.

Kelios akimirkos iš praėjusių žaidimų

Sudomino orientavimosi žaidimai ir nepamirštami nuotykiai su automobiliais?

Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų idėjas jau dabar!