Trumpai apie formatą

Orientacinės sodybose bei gamtoje

Žaidimų sodybose bei gamtoje metu, dalyviai įprastai gauna stilizuotą, mūsų pieštą, teritorijos žemėlapį, pagal kurį, turi susiorientuoti bei rasti paslėptas interaktyvias užduotis. Išbandymus padės įveikti gudrus protas, žvitrus žvilgsnis, o kartais ir kūrybiškumas! Svarbiausia sukaupti visą drąsą ir nebijoti patikrinti, kas slepiasi dėžėje ar kas suberta mėginiuose.

Atsižvelgiant į kolektyvo pageidavimus, galime paruošti tiek lengvesnius ir žaismingesnius, tiek sudėtingesnius ir azartiškesnius žaidimus. Dalyviams rekomenduojama pasidalinti mažomis komandomis, kad visi turėtų savo roles ir galėtų prisidėti prie sėkmingo komandos pasirodymo. Visiškai nesvarbu koks Jūsų amžius ar koks išsilavinimas, mūsų galvosūkiai Jums tiks puikiai!

Pagrindiniai žaidimų tipai

Nors mūsų siūlomų žaidimų temos išvardintos bei aprašytos žemiau, tačiau mes visuomet su didžiuliu malonumu imamės naujų ir klientui aktualių temų įgyvendinimo. Siūlome individualizuotus ir Jūsų poreikius atitinkančius žaidimus, kurie gali vykti tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Norėdami sužinoti kiek kainuotų įgyvendinti Jūsų idėją, susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu.

Aplink pasaulį per ... minučių

Aplink pasaulį per ... minučių

Tai žaidimas, kurio metu komandos sužino, jog pats išmintingiausias mokslininkas sugebėjo surinkti vertingiausią žmonijos lobį, tačiau tam, kad jis neatitektų piktavaliams, paslėpė su savo draugų pagalba. Pirmyn į kelionę aplink pasaulį, nes tik suradus visų draugų paruoštus iššūkius pavyks atrasti lobį!

LDK lobio medžioklė

LDK lobio medžioklė

Seniai seniai, kai Lietuvą valdė kunigaikščiai, gyvavo tradicija, kuri keliavo iš kartos į kartą. Tai buvo pažadas, saugoti LDK lobį ir jį panaudoti tik pačiam kilniausiam tikslui, kuris ateisęs savaime. Deja, tačiau šis lobos pasimetė ir dabar turi būti surasta, kol jo neaptiko netinkami asmenys.

Didžiojo piratų lobio paieška

Didžiojo piratų lobio paieška

Jau labai seniai sklando legenda, kad žinomiausi pasaulyje piratai kažkur Lietuvoje užkasė milžiniškos vertės lobį, o tuomet turėjo spruktį nuo juos persekiojančių įvairiausių karalių samdynių. Legenda būtų likusi užmaršty, jei ne archeologų ką tik surastas paslaptingas žemėlapis, kuris tikriausiai yra šio to vertas…

Kelios akimirkos iš praėjusių žaidimų

Sudomino orientavimosi žaidimai ir nepamirštami nuotykiai su automobiliais?

Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų idėjas jau dabar!