Orientacinis žaidimas #SuGimtadieniuPatriarche

Nors karantinas laikinai ir užvėrė Jono Basanavičiaus gimtinės duris lankytojams, tačiau kasmet minimos Tautos Patriarcho gimimo metinės, šiemet jau 169-osios, neliks užmirštos. Kartu tradiciškai paragauti gimtadienio torto šiemet negalėsime, bet pažadame, jog be dovanų ir staigmenų tikrai neliksite. Susidomėjote? Puiku! Pradėkite ruoštis ir susitinkame lapkričio 2️⃣3️⃣ dieną 1️⃣1️⃣ valandą pusiau virtualiose, pusiau fizinėse orientacinėse žaidynėse visoje Lietuvoje. Jums reikės:
💬SURASTI IR IŠGVILDENTI UŽUOMINAS
🔸 Žaidimo užuominos bus skelbiamos Jono Basanavičiaus gimtinės „Facebook“ paskyroje (Jonas Basanavičius), taip pat šio renginio diskusijų skiltyje.
🔸 Žaidimui pateiktose užuominose slypės Jono Basanavičiaus lankytos, aprašytos ar kitaip su jo asmenybe susijusios vietos. Žaidimas vienu metu vyks net 6 skirtingose vietose, esančiose Anykščių, Kauno ir Vilkaviškio rajonuose, Marijampolės, Palangos ir Vilniaus miestų savivaldybėse.
🔸 Kiekvienai vietai atpažinti bus pateikta po vieną užuominą. Neatsiradus įminusių užuominą po valandos bus pateikta dar viena su ta vietove susijusi užuomina.
🔸 Gvildendami užuominas galite naudotis tiek savo žiniomis, tiek pasitelkti draugus ir artimuosius, „Google“ paiešką ar knygas.
🏆 NUVYKTI Į REIKIAMĄ VIETĄ IR ATSIIMTI PRIZUS
🔸 Išsiaiškinę užuominoje slypinčią vietovę, skubėkite į ją nuvykti.
🔸 Įdėmiai apsidairę rasite specialų „Aromama“ būtent šiai progai sukurtą vardinį riboto leidimo prizą – antibakterinį oro gaiviklį „Šalin, ligos!“.
🔸 Prizai lauks tik pirmųjų apsilankiusiųjų kiekvienoje iš vietovių (prizus atsiėmę dalyviai raginami paskelbti žinutę su įmintos užuominos numeriu šio renginio diskusijų skiltyje).
🎂 PASVEIKINTI PATRIARCHĄ SU GIMTADIENIU
🔸 Kviečiame visus nuoširdžiai pasidžiaugti, kad prieš 169 metus Lietuvoje gimė Jonas Basanavičius: atradę vieną iš žaidimo vietų nufotografuokite, nufilmuokite ar kitaip užfiksuokite savo sveikinimą Jonui Basanavičiui gimimo dienos proga.
🔸 Jeigu į vietoves nevyksite, tačiau vis tiek bandysite įminti užuominas – fiksuokite šias akimirkas, sugalvokite kitų originalių būdų pasveikinti Joną Basanavičių.
🔸 Įkelkite šias akimirkas į savo socialinius tinklus naudodami grotažymę #SuGimtadieniuPatriarche ir pažymėdami mus – @lnmuziejus bei @jonasbasanavicius.
😷 ŽAISTI SAUGIAI IR ATSAKINGAI
🔸 Gimtadienio šventės aprangos kodas – šilti, patogūs, judesių nevaržantys rūbai bei apsauginė veido kaukė.
🔸 Visų dalyvių prašome žaisti saugiai ir atsakingai – į žaidimo vietas vykti pėsčiomis vieniems arba tik su savo šeimos nariais, nesibūriuoti, laikytis saugaus atstumo ir dėvėti apsaugines priemones.
🔸 Žaidimo nugalėtojus raginame uoliai naudotis rasta gimtadienio dovana, kovojant su bakterijomis ir virusais.
❗ Žaidimas vyks lapkričio 23 d. nuo 11 val. visoje Lietuvoje (Anykščių, Kauno ir Vilkaviškio rajonuose, Marijampolės, Palangos ir Vilniaus miestų savivaldybėse).
Žaidimą organizuoja Jonas Basanavičius gimtinė, žaidimo rėmėjas – „aromama“.