WE STAND WITH UKRAINE!

WE STAND WITH UKRAINE!
Prasidėjus karui, atšaukėme iš anksto planuotą žaidimą, nes net negalėjom pagalvoti apie pramogas ar jų organizavimą. Visgi nusprendėme, kad rankų sudėję sėdėti negalime ir norim prisidėti taip, kaip geriausiai mokame. Organizuojame žaidimą su kilniu tikslu padėti žmonėms, kuriems teko palikti Ukrainą. VISOS žaidimo metu surinktos lėšos bus paaukotos Pagalbos centrui ukrainiečiams, esančiam #Audros17, Klaipėdoje.
Dėl šios priežasties dabar kaip niekada anksčiau kviečiame jungtis į #SKL šeimą. Kartu mes – stipresni.
O dabar šiek tiek apie patį žaidimą. Veiksmas vyks Klaipėdoje ir aplink Klaipėdą esančiose teritorijose. Žaidime bus apie 15 objektų, kuriose paslėpsim kodus. Prasidėjus žaidimui iškart pamatysite visas vietas ir, ką juose reikia atlikti, įdomumas tame, kad maršrutą planuositės patys. Patys galvosite, kuriuos objektus labiausiai verta aplankyti ir – kiek laiko užtrukti juose. Viso tam turėsite 2 val. Paskui 30 min. grįžimui į finišo vietą.
Taigi trumpai:
🎯 Starto vieta – 55.696439,21.174473.
🎯 Registracija 20:30- 20:45.
🎯 Bendras instruktažas 20:50-21:00.
🎯 Žaidimo laikas 21:00-23:00
🎯 Žaidėjų sugrįžimas 23:00-23:30.
🎯 Apdovanojimai, rezultatų paskelbimas 23:30
🎯 Startinis mokestis – 30€ (komandai). 🎯 Bus galima prisidėti ir daugiau bei aukoti daiktais, kurie visi bus pristatyti į Audros g. 17 (reikalingų daiktų sąrašą paskelbsime arčiau datos, nes jis šiek tiek keičiasi).
Visi kodai bus BONUS tipo. Kuo daugiau jų surinksite, tuo aukštesnėje vietoje būsite. Kad važiuot į objektus būtų nenuobodu, pateiksim ir loginių užduočių.
Reikalingi daiktai:
🪄 Išmanusis telefonas (rekomenduojame kiekvienam komandos nariui).
🪄 Žibintuvėlis (rekomenduojama kiekvienam komandos nariui).
🪄 Automobilis.
🪄 Apranga pagal oro salygas (patogi, reiks nemažai pabėgioti).
Žaidimas vyks per sistemą kodai.en.cx Užsiregistruoti sistemoje reikia kiekvienam komandos nariui, kapitonui – sukurti komandą ir prijungti visus žaidėjus į ją. Jei neaišku, kaip tai padaryti, tiesiog susisiek PM ir tau padėsim prisijungti. Dažnai juokaujame, kad užsiregistruoti sistemoje yra sudėtingiausia žaidimo dalis. Jei pavyko tai padaryti, žaidime bus viskas paprasta.
Pasiilgom. Pasimatom ir pajudam?